Baterie trakcyjne TAB

Logistyka wewnętrzna jest jednym z ważniejszych działów produkcji w Państwa firmie.

Przedstawiamy nasze baterie trakcyjne TAB, które swoją jakością satysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników już od ponad pół wieku. Baterie znane są z ich: wysokiej pojemności, długiej żywotności, odporności na wibracje, krótkiego czasu ładowania, niskiego zużycia wody destylowanej, prostej obsługi.

Z pojedyńczych ogniw 2V monutujemy baterie o różnych napięciach, pojemnościach i wymiarach, które jesteśmy w stanie dopasować do wszystkich typów pojazdów elektrycznych.

Szeroki zakres programu produkcji obejmuje ogniwa typu DIN (EPzS) i BS (PzB) zgodnie z normą EN60254 – 1,2 i IEC 254-1,2.

Zastosowanie baterii. Baterie trakcyjne TAB typu EPzV i PzB są przeznaczone do napędu różnych pojazdów elektrycznych: wózków widłowych, maszyn czyszczących a nawet, w wersji specjalnej, do lokomotyw w kopalniach, itp.

  Obie wersje są produkowane w:

  • WERSJI SUCHOŁADOWANEJ: bateria / ogniwo muszą być uzupełnione elektrolitem i dodatkowo naładowane przed użyciem. Płyty są już uformowane i zabezpieczone w specjalnym procesie przed utlenianiem. Mogą być magazynowane do 2 lat.
  • WERSJI NAŁADOWEJ: bateria / ogniwo mogą być zainstalowane natychmiast, ponieważ są już napełnione elektrolitem i naładowane.

   Wysoce rekomendujemy STOSOWANIE DODATKOWYCH SYSTEMÓW:

   • SYSTEM CENTRALNEGO uzupełniania wody, który umożliwia szybką i precyzyjną obsługę całej baterii w każdych warunkach pracy.
   • Czujnik poziomu elektrolitu który informuje o poziomie elektrolitu. Zielone światło wskazuje, że jest właściwy poziom, migające czerwone oznacza, że poziom elektrolitu jest poniżej minimum i bateria musi być napełniona wodą destylowaną, aby uniknąć jej trwałego uszkodzenia.
   • SYSTEM MIESZANIA ELEKTROLITU który umożliwia wózkom elektrycznym pracę przez dwie a nawet trzy zmiany poprzez skrócenie czasu ładowania baterii do poziomu 5-6 godzin.